Гарантии

Гарантия и возврат полученного товара регламентируется законадательством Украины: Статья 9, закона о правах потребителей:

Стаття 9. Права споживача при придбанні товару належної якості

1. Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, в якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.

Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі, якщо триваліший строк не оголошений продавцем.

{Абзац другий частини першої статті 9 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2741-VI від 02.12.2010}

Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.

Перелік товарів, що не підлягають обміну (поверненню) з підстав, зазначених у цій статті, затверджується Кабінетом Міністрів України.

2. Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, споживач має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або розірвати договір та одержати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж. Продавець зобов'язаний у день надходження товару в продаж повідомити про це споживача, який вимагає обміну товару.

3. При розірванні договору купівлі-продажу розрахунки із споживачем провадяться виходячи з вартості товару на час його купівлі. Гроші, сплачені за товар, повертаються споживачеві у день розірвання договору, а в разі неможливості повернути гроші у день розірвання договору - в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше ніж протягом семи днів.

 

Flower-market.dp.ua согласно действующему законодательству обязуется вернуть средства за приобретенный товар (наличные или перевод на карту) по выбору заказчика, если в течении 14 дней с момента приобретения товар будет возвращен получателем в исходном состоянии, товар не использовался получателем и сохранен его товарный вид. Возврат товара и получения полной суммы при возврате осуществляется по адресу торговой точки Украина, г. Днепр, Полигонная 18, контактный телефон +38 096 677 22 86

 

Доставка цветов и букетов по Днепропетровску ОСУЩЕСТВЛЯЕТСЯ с 9:30 до 20:00БЕСПЛАТНО,  с 20:00  доставка оплачивается отдельно.

с 9:30 до 20:00   БЕСПЛАТНО 
     
     

c 20:00 до 0:00  

  100 грн.

ЭКСПРЕСС доставка за 60 минут  , уточняйте возможность в чате или по телефону!

  300 грн.

Доставка без адреса, по номеру телефона  

  170 грн.
Краснополье, Игрень, Таромское, Диевка и Шевченко, ул. бр.Трофимовых, Передовая, с. Кодаки (аэропорт) оплачиваются дополнительно   170 грн.

Доставка в Новоалександровку, Обуховку (Кировское), Подгородне, Золотые ключи 

  270 грн.
     
     
     

Доставки в другие города осуществляются не ранее чем через 3-4 часа после заказа в дневное время.

Доставка 8 марта, 14 февраля, в Новогодние праздники производится в течении рабочего дня (без указания точного времени.)

Мы рады обслуживать клиентов которым необходима доставка цветов в Днепропетровск, поскольку именно наша целенаправленность на один город позволяет нам: добиться высокого уровня обслуживания, уменьшить цены на цветы и доставлять цветы по Днепропетровску абсолютно БЕСПЛАТНО.